După trei zile de relaxare, cei care au petrecut sărbătorile în stațiuni, la rude sau la prieteni se întorc în Timișoara. La fel și cei care sunt de origine din alte zone și s-au stabilit în Timișoara ori în comunele periurbane. » Citeste mai mult
După trei zile de relaxare, cei care au petrecut sărbătorile în stațiuni, la rude sau la prieteni se întorc în Timișoara. La fel și cei care sunt de origine din alte zone și s-au stabilit în Timișoara ori în comunele periurbane. » Citeste mai mult
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24