Fotbaliştii echipei de fotbal fanion a judeţului Bihor au revenit din vacanţă miercuri, când, la Stadionul „Iuliu Bodola” au avut programată reunirea, în vederea începerii pregătirilor pentru noul sezon competiţional, 2023-2024. La prima întâlnire cu staff-ul au fost prezenţi 32 de jucători, dintre care 12 au reprezentat noutăţi faţă de stagiunea anterioară. Cu această ocazie […] » Mai multe detalii