CSM CSU Oradea a fost învinsă de Dinamo București, scor 62-79, în Meciul 2 din primul tur al playoff-ului în Liga Națională de baschet masculin. Partida s-a disputat vineri. Roș-albaștrii au început extrem de modest jocul. Lipsiți de inspirație, dar și fără intensitate, elevii lui Cristian Achim s-au văzut depășiți la toate capitolele. Aruncarea de trei puncte a fost inexistentă […] » Mai multe detalii