Jador spune că se simte străin în România, după ce nu a fost lăsat să cânte în Sala Filarmonicii din Timișoara.Jador după ce nu a fost lăsat să cânte la Filarmonică: ”Mi-e și rușine să mai merg undeva! Am impresia că lumea se uită urât la mine, ca la un manelist!””S-a cântat pe o scenă unde s-a făcut… » Mai multe detalii