Fostul arbitru internațional Ion Crăciunescu susține că UTA trebuia să beneficieze de un penalty în minutele de prelungiri ale meciului pe care gruparea arădeană l-a…
The post Ion Crăciunescu: „A fost penalty pentru UTA” appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.