Marţi, 14 februarie, Consiliul Județean Bihor a emis ordinul de începere a lucrărilor la centurile din zona metropolitană a Municipiului Oradea, respectiv Nojorid, Oșorhei și Sântandrei. În vederea stabilirii modului în care vor fi desfășurate efectiv lucrările, echipele tehnice ale Consiliului Județean, proiectanților, constructorilor și verificatorilor s-au deplasat în teren luni, în data de 13 […] » Mai multe detalii