Incendiu la un TIR care transporta băuturi răcoritoare pe DN1, Timișul de Jos.
Un incendiu a izbucnit la un TIR care transporta băuturi răcoritoare pe DN1, în zona Timișul de Jos. La fața locului au intervenit rapid o autospecială de stingere și o autocisternă cu apă. Incendiul a fost stins fără a se înregistra victime.
Articolul Incendiu la un TIR care transporta băuturi răcoritoare pe DN1, Timișul de Jos. apare prima dată în Monitorul Expres – Stiri Brasov.