Echipa de handbal juniori 2 a SCM Politehnica Timișoara a fost înscrisă în Campionatul Județean Timiș al seniorilor. Decizia a fost luată pentru ca tinerii handbaliști să aibă cât mai multe meciuri „în picioare”. » Citeste mai mult
Echipa de handbal juniori 2 a SCM Politehnica Timișoara a fost înscrisă în Campionatul Județean Timiș al seniorilor. Decizia a fost luată pentru ca tinerii handbaliști să aibă cât mai multe meciuri „în picioare”. » Citeste mai mult
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24