CSM Oradea s-a calificat la barajul pentru promovare în Liga Națională la handbal masculin. Formația antrenată de George Tăutu a învins pe terenul lui CS Medgidia, scor 32-27, în ultima etapă din play-off-ul Diviziei A. Partida a fost controlată de orădeni. Aceștia s-au desprins la patru lungimi pe parcursul primei jumătăți și a mărit ecartul […] » Mai multe detalii