Pentru că se apropie data începerii pregătirilor pentru noul sezon competiţional, şi pentru că au apărut noutăţi importante în cadrul clubului în această perioadă, după promovarea echipei de seniori în Liga a II-a, preşedintele FC Bihor, George Tătar a organizat sâmbătă o conferinţă de presă, în cadrul căreia l-a avut alături şi pe Gustavo Aragolaza, […] » Mai multe detalii