Un bărbat din Cluj-Napoca a scăpat ca prin urechile acului de închisoare, după ce a incendiat mașina concubinei sale, pe fondul geloziei. Magistrații de la Judecătoria Gherla l-au condamnat pe bărbat la doi ani de închisoare cu suspendare pentru săvârșirea infracțiunii de distrugere, fiind nevoit să… » Mai multe detalii