Școala de Arte “Francisc Hubic” Oradea din cadrul Centrului de Cultură al Județului Bihor, a marcat încheierea anului școlar cu un spectacol denumit “Gala Artelor”. Evenimentul a avut loc miercuri, 19 Iunie 2024, de la ora 18:00 la Filarmonica de Stat din Oradea. Într-o atmosferă plină de emoție și entuziasm, absolvenții și cursanții celor trei […] » Mai multe detalii