„Cu prilejul Zilei Internaționale a Copilului, în semn de apreciere și recunoștință pentru profesionalismul, dăruirea și altruismul de care a dat dovadă în întreaga activitate desfășurată de peste 30 de ani în beneficiul copiilor din România și pentru eforturile constante depuse de-a lungul timpului pentru promovarea și apărarea drepturilor copiilor, contribuind la dezvoltarea sănătoasă și armonioasă a acestora, Președintele României conferă Ordinul Meritul pentru Promovarea Drepturilor Omului și Angajament Social în grad de „Comandor” Fundației HOSPICE Casa Speranței”.
Am primit de-a lungul timpului multe premii,