Două medalii de argint și una de aur… în dublu exemplar. Acesta este palmaresul cu care doi dintre elevii de la LPS Banatul Timișoara s-au întors de la Campionatul Național de Atletism pentru Juniori » Citeste mai mult
Două medalii de argint și una de aur… în dublu exemplar. Acesta este palmaresul cu care doi dintre elevii de la LPS Banatul Timișoara s-au întors de la Campionatul Național de Atletism pentru Juniori » Citeste mai mult
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24