FOTO tion.ro
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/05/15675831565463WhatsAppImage20220503at105917AM.jpeg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/05/15675831565463WhatsAppImage20220503at105917AM.jpeg” title=”FOTO O femeie s-a aruncat de la etajul zece cu cei doi copii în brațe – Toții trei au murit 7″/>
O femeie din Timișoara s-a aruncat de la etajul zece cu cei doi copii în brațe. Femeia de 33 de ani și un băiețel de aproximativ 3 ani au murit pe loc, iar fetița de 6 ani a murit la spital, fiind in stare gravă.
ISU Timiș anunță că a fost chemat să dea primului ajutor la 3 victime inconștiente, în Timișoara. La sosirea echipajelor de intervenție, au fost găsite 3 victime căzute de la înălțime, dintr-un bloc de 10 etaje,