O fetiță de doar trei ani a ajuns la Spitalul Județean Constanța cu stare de somnolență și alte simptome, săptămâna trecută. În urma analizelor de sânge, copila a ieșit pozitiv la canabis, relatează Ziua de Constanța. Medicii au internat-o inițial pe fetiță cu suspiciunea de ingestie de substanțe… » Mai multe detalii