Trei femei au fost transportate la spital în urma accidentului de joi dimineață de pe DN1 din zona localității Veștem. Una dintre ele este în stare gravă, fiind predată medicilor intubată. Echipajele medicale venite în sprijin la fața locului au preluat trei persoane rănite. Una dintre ele, o pasageră în vârstă de 37 de ani, […]
Femeia rănită în accidentul de joi de la Veștem a ajuns la spital intubată