Aflat la cel de-al 2 lea mandat de conducere al Agenției Naționale a Funcționarilor Publici, bihoreanul Vasile-Felix Cozma a efectuat în luna martie câteva vizite aleatorii la diferite instituții publice din județ, în special în mediul rural. În urma vizitelor, președintele ANFP a remarcat faptul că digitalizarea în rândul funcționarilor publici din Bihor este un […] » Mai multe detalii