În vederea pregătirii următorului sezon competiţional, cel care va regăsi echipa FC Bihor Oradea pe cea de-a doua scenă a fotbalului românesc, jucătorii formaţiei „roş-albastre” s-au reunit marţi la Stadionul „Iuliu Bodola”. A fost doar reunirea, pentru că antrenamentele le vor începe de miercuri. Cu acest prilej, componenţii lotului au făcut cunoştinţă cu noul director […] » Mai multe detalii