„Roş-albaştrii” şi-au continuat miercuri seria rezultatelor pozitive din noul sezon competiţional. Elevii antrenorului Florin Farcaş s-au impus de această dată la Cluj Napoca, pe Stadionul Clujana, în faţa formaţiei locale Sănătatea, cu scorul de 2-0, într-un joc ce a contat pentru turul III al Cupei României. Meciul a fost controlat în mare parte de orădeni, […] » Mai multe detalii