Fotbaliştii de la FC Bihor au făcut din nou un meci mare şi au câştigat derby-ul cu Gloria Bistriţa! Miercuri, la Stadionul Municipal, formaţia orădeană s-a impus cu 2-1, în derby-ul Seriei a 10-a şi s-au distanţat la şase puncte în fruntea clasamentului, fiind foarte aproape de a-se califica la barajul de promovare de pe […] » Mai multe detalii