Cinci tineri din Arad au desenat cu graffiti pe Podul Grădiște, ilustrând un fan al echipei arădene UTA iar în jurul său „RED BOYS”, aceștia…
The post Fanii echipei UTA vor să facă chetă pentru a plăti amenda tinerilor care au desenat cu graffiti pe Podul Grădiște! appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.