Primarul municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, a anunțat miercuri, 13 aprilie, printr-o postare pe pagina sa de Facebook, că două lacuri din cartierul Gheorgheni au fost populate cu mai multe specii de pești. Însă imaginea care a făcut deliciul internauților clujeni a fost desprinsă parcă din poveștile… » Mai multe detalii