Chiar dacă clopoțelul a sunat pentru vacanță de o săptămână, nu mai puțin de 229 de elevi au participant, recent, la un eveniment sportiv organizat…
The post Elevi din patru județe au onorat Cupa „Fair-Play” și Ziua Olimpică, desfășurate la Șimand appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.