În penultimul joc de verificare pe care l-au susținut în această vară, fotbaliștii de la FC Bihor au remizat miercuri seara cu scor alb, 0-0, în compania celor de la CS Bihorul Beiuș. Jocul, care s-a desfășurat la Stadionul Municipal „Iuliu Bodola” a fost controlat de echipa orădeană, care și-a creat câteva ocazii bune de […] » Mai multe detalii