CSM Oradea a înregistrat al 2-lea rezultat pozitiv în succesiune în Liga Națională de handbal masculin. Echipa antrenată de Cosmin Liberț a remizat în deplasare, pe terenul lui CSM Focșani, formație aflată în jumătatea superioară a clasamentului. Rezultatul final a fost de 32-32. Meciul s-a desfășurat sâmbătă, la Sala Sporturilor din Focșani. Formația orădeană a […] » Mai multe detalii