Un motociclist enduro a fost oprit de o femeie în pădurea Făget, pentru a-i atrage atenția că nu are voie să circule pe acolo.Bikerul nu s-a sinchisit și a început să îi arate semne obscene femeii. În plus a spus că este pădurea lui și că are actele în geantă.Activiștii spun că utilizarea motocicletelor… » Mai multe detalii