O pensionară s-a sinucis pentru că nu a avut ce să pună pe masă de Paști, fiind într-o stare de sărăcie cruntă. Femeia a ieșit la pensie de curând și rudele femeii au declarat că aceasta se temea că banii nu îi vor ajunge, în contextul valului de scumpiri cu care se confruntă, la momentul actual,… » Mai multe detalii