Poliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Nădlac II împreună cu lucrători ai Comisariatului Județean Arad din cadrul Gărzii Naționale de Mediu…
The post Două camioane încărcate cu aproximativ 18 tone de deșeuri, oprite la intrarea în România appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.