Un tânăr a fost fotografiat într-un autobuz, în timp ce stătea lejer cu picioarele pe scaunul din față, pentru a fi cât mai comod. Astfel de scene nu sunt permise de regulamentul de utilizare a mijloacelor de transport în comun, iar șoferul ar fi trebuit să îl dea jos pe acest bărbat.”Domn de oraș!”,… » Mai multe detalii