Dominic Fritz: „În câteva zile pleacă spre Timișoara primele patru autobuze electrice”. Anunțul a fost făcut de edilul Timișoarei pe pagina personală de Facebook. „Restul de 40 ajung la Timișoara în următoarele luni. Toate sunt cumpărate cu fonduri europene… » Citeste mai mult