Doi tineri au ridicat o mașină parcată pe o stradă mai lăturalnică și au dus-o pe o platformă specială la un centru de colectare a fierului vechi pentru a încasa bani. Cei doi tineri au susținut în fața polițiștilor că au crezut că autoturismul este abandonat de propietar și ocupă un loc de parcare degeaba.Au… » Mai multe detalii