O mașină de Soma a agățat firele de curent de la un stâlp de pe strada Vulcan, la intersecție cu strada Crișului. Potrivit surselor Ora de Sibiu doi stâlpi au fost doborâți după incident. În această dimineața, un șofer de la Soma a agățat firele de curent cu o uitilitară. Primul stâlp căzut a lovit […]
Doi stâlpi căzuți în cartierul Reșița, după ce o mașină de la Soma a agățat firele de curent (foto, video)