Un bărbat în vârstă de 43 de ani din Sântioana, judeţul Bistriţa-Năsăud, a ajuns la spital, după ce a fost atacat de o ursoaică în lanul de porumb. Bărbatul și soția acestuia montau un gard electric care ar fi trebuit să le protejeze cultura de porumb de animalele sălbatice. Însă, cei doi au fost… » Mai multe detalii