Șahiștii arădeni Felix Ilinca și Filip Magold, medaliați cu echipa României la Campionatul European de Juniori pe Echipe. Tricolorii, însoțiți de antrenorii federali Cătălin Ardelean…
The post Doi șahiști arădeni, medaliați la Campionatul European de juniori pe echipe appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.