Doi inspectori ANAF din vestul țării au amendat, cu câte 30.000 de lei, patru țărani care vindeau fructe şi ţuică în faţa porţii. Șeful Finanțelor i-a numit „nemernici” » Citeste mai mult
Doi inspectori ANAF din vestul țării au amendat, cu câte 30.000 de lei, patru țărani care vindeau fructe şi ţuică în faţa porţii. Șeful Finanțelor i-a numit „nemernici” » Citeste mai mult
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24