Doi elevi din Timiș, eliminați pentru că încercau să copieze la Bac. Doi candidați au fost eliminați în Timiș, de la cea de-a doua probă scrisă a bacalaureatului pentru că au încercat să copieze. Unul dintre elevii eliminați susținea proba scrisă la Matematică, iar… » Citeste mai mult