Disney+ a pierdut 2,4 milioane de abonaţi în ultimele trei luni ale anului 2022 şi gigantul de divertisment a anunţat că va concedia 7.000 de…
The post Disney+ pierde abonaţi pentru prima dată. Compania anunță şi cca. 7000 de concedieri appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.