Potrivit procurorilor timișoreni, în perioada 2013 – 2016, la nivelul Depoului de Locomotive Timişoara, 93 de angajaţi cu atribuţii de gestiune şi angajaţi din sectorul exploatare, au constituit şi au acţionat în mod coordonat, în cadrul unui grup infracţional organizat, și au delapidat cantitatea de… » Mai multe detalii