Vasile Nagy, deputat de Arad, ale pe listele AUR, a activat în Parlament, o perioadă, după ce a plecat de lângă Gheorghe Simion, ca neafiliat….
The post Deputatul arădean Vasile Nagy s-a înscris în „Forța Dreptei”, partidul lui Ludovic Orban appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.