Președintele AUR, George Simion, a postat joi, 7 aprilie, pe contul său de Facebook un clip video în care apare intrând și ieșind din Spitalul Clinic de Psihiatrie „Profesor Doctor Alexandru Obregia” din București. » Citeste mai mult
Președintele AUR, George Simion, a postat joi, 7 aprilie, pe contul său de Facebook un clip video în care apare intrând și ieșind din Spitalul Clinic de Psihiatrie „Profesor Doctor Alexandru Obregia” din București. » Citeste mai mult
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24