Nu am participat la conferința de presă a lui Rednic de ieri. E cunoscut faptul că nu am fost acreditat, oficial fără vreun motiv, dar…
The post Dar ei de ce ar vorbi UTA de rău? Rednic: „Mă deranjează cei care spun că am avut echipă mai bună” appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.