Deoarece șoferul nu a tras frâna de mână, când a plecat de la mașină, Peugeotul acestuia s-a ”gândit” că parcarea de pe partea cealaltă a drumului era mai bună, fiind mai largă și la umbră.Întâmplarea, pe care nu am fi crezut-o dacă nu o vedeam pe o înregistrare video postată ieri, a avut loc la Oradea,… » Mai multe detalii