Producătorii de alimente spun că de la ei nu se mai poate tăia nimic din preț, pentru că oricum sunt extrem de mici. Guvernul vrea să scadă prețurile la alimentele de bază, iar fermierii spun că acest lucru se poate face numai la raft.Claudiu Daviţoiu are o fermă cu o mie de vaci în județul Ilfov. Produce… » Mai multe detalii