Cinci angajaţi ai Spitalului Judeţean de Urgenţă (SJU) Suceava, între care patru sunt autopsieri, au fost trimişi în judecată pentru infracţiunea de luare de mită, furt şi înşelăciune comise în perioada februarie-aprilie 2020, a informat Parchetul de pe lângă Tribunalul Suceava.”O inculpată – pentru… » Mai multe detalii