Un bărbat a dat foc, sâmbătă seara, porții de acces în Primăria Cluj-Napoca, iar apoi a plecat liniștit.Bărbatul a folosit o sticlă cu benzină și a aprins poarta din lemn, iar benzina s-a scurs pe trotuar.După ce a dat foc porții de acces, bărnatul a plecat liniștit și a fost prins de poliție pe strada… » Mai multe detalii