CSM CSU Oradea se deplasează la Timișoara pentru următorul meci oficial. Roș-albaștrii întâlnesc SCM Ohma din localitate, jocul contând pentru etapa a 3-a din sezonul regulat al Ligii Naționale de baschet masculin. Partida are loc duminică, cu începere de la ora 18:00 și se desfășoară la Sala Sporturilor Constantin Jude. Meciul nu va fi televizat, dar este disponibil în transmisiune directă pe canalul YouTube FRB TV. » Mai multe detalii