foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/12/Pediatrie-Sibiu.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2020/12/Pediatrie-Sibiu.jpg” title=”Copilul salvat de la înec weekend-ul trecut la Sibiu se simte mai bine: „Are o evoluție favorabilă””/>
Băiatul salvat de la înec de prietenul lui dintr-un lac de la marginea municipiului Sibiu se simte mai bine. Este în continuare internat în spital, dar „are o evoluție favorabilă”, spun medicii. Copilul în vârstă de 14 ani, salvat de la înec de Matei, prietenul-erou, se simte mai bine. El a ajuns la spital sâmbătă […]
Copilul salvat de la înec weekend-ul trecut la Sibiu se simte mai bine: „Are o evoluție favorabilă”