Un clujean trage un semnal de alarmă cu privire la felul în care sunt plantați copacii de pe malul Șomeșului. Acesta spune că arborii ies din pământ de fiecare dată când există vreme mai rea. ,,Știu ca încă nu e gata zona de promenadă de pe Someș (desi trebuia sa fie). E a doua ploaie un pic mai puternica… » Mai multe detalii