Doi copaci falnici au fost tăiați din rădăcină, din Parcul Central. Din imaginis e vede că cei care au făcut ”operația” s-au asigurat că sunt tăiați chiar de la nivelul solului, astfel că se vede foarte greu ce s-a întâmplat.Tăierea nu a fost anunțată de Primăria Cluj-Napoca și este greu de crezut că… » Mai multe detalii